Сантех-Скло

Складові ціни душової кабіни

С чого складається ціна?

Glass

вибір матеріалу

Приблизно половина вартості душової кабіни становить ціна скла.

 Найбільш доступним матеріалом є звичайне прозоре скло з типовим зеленкуватим відтінком. Серед найбільш дорогих варіантів варто відзначити діамантове або тоноване скло. Тоноване скло може використовуватися для дизайнерських ідей і є менш поширеним варіантом. 

стекла

Furniture

Комплектуючи

Ціну душової кабіни також визначають комплектуючі, які утримують скло.

Основною фурнітурою є компоненти “хром”, зроблені з нержавіючої сталі. Фурнітура чорного кольору також виготовлена з нержавіючої сталі, але додатково покрита порошковою фарбою, що робить її дорожчою вартістю. Крім того, на ціну впливає наявність окремих елементів та їх кількість в фурнітурі.

Ручка душевая

Installation

вартість монтажа

Перед замовленням рекомендується провести вимірювання, щоб уникнути непередбачуваних труднощів.

Ціна нашого товару формується на основі різноманітних факторів. Іноді стіни та підлоги мають такі нерівності, які потребують виготовлення скла з урахуванням цих відмінностей.

montazh1

Душевая кабина - как заказать?

Предложение душевых кабин производства Украина всегда в наличии и под заказ. Мы специализируемся на изготовлении индивидуальных изделий в кратчайшие сроки. Предоставляем услуги доставки и монтажа душевых кабин в Киеве и Днепре, а также готовы рассмотреть запросы для других городов. Приобрести душевую кабину в Днепре можно в нашем офисе, и мы также готовы доставить заказы по городу. Если вам нужно купить душевую кабину в Киеве или другом уголке Украины с доставкой на дом, обращайтесь к нам.

Наши изделия оснащены качественными комплектующими, а закаленное стекло толщиной 8 мм гарантирует долгий срок службы более 10 лет. Для стандартных размеров душевых кабин у нас также есть в наличии душевые поддоны из искусственного камня, произведенные в Украине в соответствии с нашими требованиями.

Не забывайте, что наш офис открыт в будние дни с 9:00 до 17:00. Мы готовы предложить вам лучшие решения для вашей ванной комнаты.

Розпис