Сантех-Скло

Огорожі сходів та балконів

Огорожі сходів та балконів зі скла

Ограждение лестниц

Огорожі зі скла грають важливу роль у забезпеченні безпеки в будь-якому будинку або квартирі. Вони захищають людей від падіння з висоти і можуть значно зменшити ризик отримання серйозних травм. Крім того, огорожі можуть бути елементом дизайну, який додаст будинку елегантності і стилю.

При виборі огорожі важливо враховувати матеріал, з якого вона виготовлена, його міцність і стиль. Металеві огорожі можуть бути дуже міцними і легкими в догляді, але можуть виглядати менш естетично, ніж дерев’яні огорожі. Дерев’яні огорожі можуть бути більш приємними на дотик і додають більше тепла до будинку, але вони можуть вимагати більшого догляду.

Скляні огорожі для сходів та балконів додадут вашому житлу ексклюзивного вигляду, а також забезпечать максимальну прозорість та світ в приміщенні. Вони можуть бути виконані з різних матеріалів: звичайного скла, з тонованого, зі зміцненого загартованого, або  загартованого триплексу і т.д. Також, скляні огорожі можуть мати різні конструкції: накладні, вкладні, кріпляться на металеву або дерев’яну раму. Скляні огорожі прості у догляді, мають високу міцність та стійкість до елементів, можуть прослужити довгий період часу. Однак, треба мати на увазі, що вони можуть бути досить дорогими, а також вимагають обов’язкових заходів безпеки в монтажі та користуванні.

Огорожі зі скла які пропонує наша компанія

Скляне огородження без поручнів, кріплення на торцевих закрутках – як варіант.

Прорахунок огорожі, що для цього потрібно

  1. Розмір огорожі усіх елементів; 
  2. Матеріал скла та його вартість;
  3. Кріпильна фурнітура,  її кількість;
  4. Монтажні роботи;
  5. Доставка. 

Як розрахувати розміри та вартість скла огорожі

Прямі ділянки огорожі

Торцеві кріплення - закрутки

Цей спосіб є відносно економним для облаштування огорож як під нахилом, так і прямих. Він дозволяє економити ширину сходів, і не встановлювати масивні металеві стовпчики, це позитивно позначається на дизайні приміщення.

Основними параметрами закруток є їх діаметр, різьблення під шпильку та виліт – дистанція.
по замовчанню діаметр – 40 мм;
Шпилька з різьбленням – М10, або М8;

Дистанція – 20 мм;
(маємо ще 10, 15, 30, 40  і 50 мм.)