Сантех-Скло

Виробництво полиць для холодильників на замовлення

Міцне загартоване скло

Використовуйте можливість замовити під свою модель холодильника полиці із справжнього загартованого скла підвищеної міцності. Заміна старих полиць новими.

Полки в холодильник

Купить полки для холодильника

Скляна полиця для холодильника. Як замовити?

Розбилася в холодильнику полку, що робити? Якщо Ви в змозі заміряти рулеткою її розміри, то ми легко зробимо вам таку ж міцну скляну полицю у ваш холодильник.

Полки в холодильник Бош

Практичність полиць зі скла

Скляними полицями комплектуються практично у всі сучасні холодильники і незважаючи на їхню зовнішню крихкість відрізняються значною стійкістю – можуть витримувати до 20 кілограмів навантаження. Крім практичності, варто відзначити стильний дизайн, привабливий зовнішній вигляд. При цьому скло не так схильне до утворення подряпин, що дозволяє полиці зберігати свій красивий вигляд досить довго.

Полиця в холодильник Vestfrost

Чому скло має бути загартованим?

Звичайне скло (сире не загартоване) не підійде, може від навантаження лопнути, все-таки звичайне скло не розраховане на тиск повних каструль, вибір є – замовити полицю під Ваш холодильник на нашому підприємстві.

стекло полки

Основні характеристики

Витримує навантаження до 20 кг

Полиця в холодильник

Полірований безпечний торець 

толщина стекла

Товщина скла 4-6 мм

скругление угла

Заокруглення кутів – додаткова опція

замеры стекла

Розміри виробів під замовлення

Термостійкість від -70 до +250°C

Скляні полиці в холодильник

Мають недоліки: будь-який необережний рух може призвести до того, що скло просто розіб’ється. Підвищена міцність ніяк вам не допоможе, якщо у вас з рук після миття вислизає полиця для холодильника прямо на підлогу. Це буде величезний успіх, якщо він не розіб’ється або не з’явиться тріщини. У будь-якій ситуації необхідно замінити. І навіть не з естетичних міркувань, а з логіки безпеки. Ми зможемо виготовити для Вас заміну цього виробу.
Модель самого пристрою нас не цікавить, ми не маємо технічної документації на розміри холодильних полиць та іншої інформації. Можливо, Вам вдасться отримати інформацію з сервісного центру, можливо? Але в будь-якому випадку щоб прискорити процес, беріть лінійку, рулетку і це буде гарантовано швидше за часом.

Скільки потрібно чекати?

Вже за кілька тижнів ми зможемо Вам переслати скляну полицю для холодильника, або Ви її заберете прямо з офісу в Дніпрі.

А чи доїде скляна полиця до мого міста?

Вироби зі скла страхуються у відділенні відправки та пересилаються вже зі страховою сумою у відділення Вашого міста чи населеного пункту. Якщо трапляється, що скло не доїхало до Вас з вини перевізника (рідко, але буває) ми переробляємо його і відправляємо заново. Нічого не потрібно сплачувати повторно. Страховка покриє витрати.

Скільки коштує доставка?

Доставку здійснює вантажоперевізник нова пошта. Вартість послуг ви можете уточнити, зателефонувавши на  їх контактний номер.

Вартість не фіксована та постійно підвищується. На початок 2021 року вартість складає понад 100-200 грн.

У виробничій компанії GlassBox можна скляні полиці для холодильника купити під будь-яку модель: Whirlpool, Beko, Атлант, Снайге, Indesit, Арістон та ін. За вашими розмірами ми виготовимо елементи, що точно підходять до вашої моделі.

Як виготовляються полиці

Ми використовуємо високоякісне скло ТМ Pilkington товщиною 5-6 мм. За наданими клієнтом мірками вирізаємо з сирого листового матеріалу прямокутник потрібного розміру. Якщо в моделі встановлені полички з вирізами або фігурні, створюємо їх точну копію тієї ж конфігурації. Кромки заготовки заокруглюємо, поліруємо. Готова скляна полиця для холодильника проходить загартування.

Які бувають полиці

Вироби із загартованого скла набагато практичніші за металеві решітки:

не бояться корозії;
розраховані на вагу 25 кг;
легко миються;
не дозволяють рідині, що протекла забруднити камеру;
виглядають ефектніше.

Виробники прагнуть підвищити зручність техніки, тому у різних марках холодильників можна побачити скло різної форми. Наприклад, Електролюкс, Liebherr, AEG встановлюють одну вузьку полицю, щоб містився високий посуд. Bocsh-Siemens робить подвійні полиці, які під’їжджають одна до одної.

У дорогих моделей на бічних стінках замість окремих пазів виконано часте рифлення. У таких камерах варіюється висота межполочного простору з кроком близько сантиметра. Для них можна замовити кілька додаткових полиць, щоб зберігати більше лотків, пакетів та інших невисоких упаковок.

Як купити скляну полицю в холодильник на замовлення

Якщо у вас розбилося скло із холодильної камери, ми допоможемо відновити комфортну експлуатацію побутової техніки.

Зніміть мірку одним із перерахованих способів:

·      Заміряйте товщину, довжину і ширину іншої полиці, якщо всі вони однакові. Зателефонуйте нам, повідомте розміри, зробіть замовлення. Готовий виріб заберіть із нашого офісу. Ви можете придбати скляну полицю для холодильника on-line. Залишіть адресу, ми надішлемо її вам поштовою службою.

·     Якщо розбитий елемент виготовлений в однині, і розбився він на 2-3 частини, складіть їх на столі і виміряйте. Зателефонуйте нам.

·      Принесіть зразок (цілу деталь) до нашого офісу. Ми самі зробимо замір і виготовимо копію.

·      Якщо виріб фігурний, і принести його до нас немає можливості, зніміть з нього лекало: покладіть на аркуш паперу, окресліть тонким олівцем, ведучи грифель впритул до краю. Виріжте шаблон, принесіть до нас в офіс або надішліть поштовою службою. За цим лекалом буде виготовлено нову скляну полицю в холодильник.

Марка та модель агрегату не має значення. Ми виготовимо для нього будь-який елемент. Скляна полиця для холодильника ціна так само не залежить від моделі. Ці вироби є універсальними. Вартість замовлення розраховується із площі заготівлі та складності її обробки.

Звертайтесь до GlassBox!

Ми швидко та недорого відновимо звичний кухонний комфорт.