Сантех-Скло

стекла

Glass for shower cabins

GlassBox

Скло для душових кабін

Загартоване скло виробництво та продаж від однієї штуки

Пропонуємо виготовлення скла на замовлення.

Перегородка Душевая
Скло для душа
Рассыпалось стекло
Виготовлення скла замість розбитого

Як замовити скло?

Просто зробіть це зараз,  практично будь-яке плоске, бічне скло (боковое скло для душевой кабины), двері для душових боксов, окрім радіусних, купити скло для душової кабіни, доступне до замовлення на виробничому підприємстві GlassBox.

GlassBox

Замеры
Виконати обміри
Связь
Зв'язатися з нами
деньги
Оплата
delivery
Доставка

Скільки коштує скло для душової кабіни?

Clear glass

Прозоре скло

Прозоре скло – легкість догляду?

Як правило, прозоре скло набагато легше очищається від нальоту, ніж матове, проте процедуру його чищення доводиться проводити частіше.

Frosted glass

Матове скло

Як замовити матове скло?

Одне з найпоширеніших типів скла в душових кабінах і зазвичай розбивається з тих чи інших причин.

Tinted glass

Тоноване

Скло сірого чи коричневого відтінків.

Досить часто зустрічається у душових кабінах. Для розрахунку вартості та замовлення подібного скла перейдіть за посиланням

Hydrobox wall

Скло до гідробоксу

Фарбоване скло біле або чорне.

Типовим випадком розбиття скла в гідробоксах буває руйнування скляних стінок із встановленим обладнанням на кшталт регуляторів струменя, включення підсвічування, розміщення поличок та іншого.

Що робити, якщо розбилося скло в душовій кабіні?

Скло звичайне

Tempered Glass

Замовити скло на нашому підприємстві

По вашіх розмірах робимо скло

Передати нашим менеджерам дані для виготовлення – розміри, наявність отворів, піскоструминне матування або тонування.

угловая душевая кабина раздвижная

Showers

Купити нову душову кабіну

Оберіть підходящий варіант

Купувати нову душову кабіну має сенс, якщо існуюча дуже стара і потребує оновлення. Можна замовити новий виріб на нашому підприємстві.

Selling

Шукати за оголошеннями

Максимальна економія для вас.

Люди позбуваються від непотрібного ним скла за гранично низькими цінами. Однак врогідність знайти відповідне скло досить низька. Підрізати загартоване скло до потрібного розміру не вийде, навіть не намагайтеся!

Як виконати виміри та що потрібно враховувати?

Перед тим як замовити та купити скло для душової кабіни, необхідно передати розміри на виробництво, наші менеджери допоможуть вам коректно виконати виміри, перевірити відповідність даних, наявність помилок. Краще кілька разів перевіряти ще раз свої дані, адже замовлення буде виконано саме за цими розмірами, змінити готовий виріб не вийде, загартоване скло не підлягає переробці.

Скільки часу треба на виготовлення скла?

Термін виготовлення плоского скла близько 7-14 робочих днів.

Цей термін залежить від завантаження виробництва в конкретний період і може змінюватися без попередження з боку компанії.

Душова кабіна займає особливе місце у побуті сучасної родини. Користування таким виробом здійснюється щодня всіма членами сім’ї.

Хоча скло, як матеріал для  елементів душових виробів, за своїми споживчими та естетичними властивостями набагато краще і практичніше ніж полімер (пластик, оргскло), але воно має одну особливість – крихкість, що призводить до повного його руйнування за певних обставин. Ніхто не застрахований від такого результату.

Призначення зовсім різні:

Скло в душову кабіну, скло для заміни розбитого в душових кабінах.

Скло для дверного полотна та офісних перегородок завтовшки від 8-12 мм. Додаткові послуги з піскоструминного напилення малюнків та фотодруку, а також фарбування скла.

Скло розрізняються за товщиною виходячи з їх призначення:

Для душових кабін інших виробників 4-6 мм,
Скло для суцільноскляних міжкімнатних дверей 8 мм,
Скло для офісних перегородок 10-12 мм,
Скло для огорож та дашків 8-16 мм, у тому числі і триплекси 6+6, 8+8 та інші.

Скло можна прикрасити матовим малюнком методом піскоструминного напилення, скло можна оформити стійкою УФ печаткою або просто пофарбувати. Фарбування застосовується для стільниць та скла у духовку.

Загартоване скло витримує значні навантаження і вважається безпечним, при розбитті воно розлітається на дрібні уламки. Ця властивість дозволяє застосовувати його в будь-яких житлових або офісних приміщеннях.

Додаткову необхідну безпеку дають скло триплекс завдяки наявності полімерної плівки всередині. Це стримує повну одноразову руйнацію і застосовується у скляних огорожах та козирках у громадських місцях.

Що робити і куди звертатися, якщо розбилося скло у душовій кабіні?

Душова кабіна – як атрибут сучасного житла, все частіше зустрічаються у будинках та квартирах. У порівнянні з ванною, вони займають менше місця, зручні та дозволяють швидко прийняти водні процедури. Цей варіант особливо доречний у маленьких ванних та поєднаних санвузлах. Серед достатку стильових рішень можна вибрати пристрій, який гарно впишеться в інтер’єр і радуватиме око господарів.

Компактна конструкція хоч і обмежує простір для прийому водних процедур, але сприяє сухості в санвузлах.

У моделях найнижчого цінового діапазону повсюдно використовується тонкий матовий пластик, він досить практичний, але має властивість втрачати привабливість у міру терміну користування таким виробом. Моделі зі скляними вставками набагато естетичніші та практичніші в плані легкості догляду за такими поверхнями. Але скло має одну особливість – крихкість. Ви можете розбити скло при неакуратному поводженні з ним, особливо з тонкими дверцятами. У душових кабінах зі скляними стінками 6 мм, це трапляється набагато рідше. Щоб не так легко розбилися двері в душовій кабіні, шукайте моделі з дорожчого сегмента, користуйтеся акуратно, але без побоювання, загартоване скло, загалом, безпечний матеріал. Пластик – не найкращий варіант. Матеріал хоч і дешевий, але виглядає дешево, і має невеликий термін служби. Краще вибирати скло, оскільки воно має низку переваг:

Стиль значок у будь-якому інтер’єрі;
Первозданный вид зберігається довгі роки;
На поверхні не затримується волога;
Стійкість до перепаду температур;
Легкий догляд за допомогою звичайної води чи миючих засобів;
Візуальне збільшення простору;

Матеріал хоч і міцний, але однаково відносно крихкий.

Іноді до нас звертаються люди, у яких розбилося скло душової кабіни, це або гнуті дверцята, або бічне плоске скло. Зазвичай це відбувається на етапі монтажу або з вини самих господарів. Якщо у квартирі проживає велика родина, двері душу щодня відчиняються багато разів. Зрозуміло, існує ймовірність того, що вона може розбитися. Це відбувається при сильному зовнішньому впливі, ударі через падіння дверцят на підлогу, коли ролики виходять з ладу. Також існує проблема раптового руйнування без видимих причин. Однак причини є і найголовніша – виникнення тріщини при ударі в торець скло під час транспортування, зберігання та монтажі. Скло відразу не зруйнувалося, але згодом тріщина далася взнаки.

Проблема заміни скла в душовій кабіні легко вирішується встановленням нових дверцят.

Якщо пошкоджено душову кабіну, зверніться до компанії Glassbox. Фахівці цього сервісу повернуть функціональність пристрою із гарантією. Вони виготовлять нове скло з урахуванням індивідуальних вимог. У своїй роботі компанія використовує загартоване скло, яке розраховане на високі навантаження. Якщо так станеться, що у Вас розбилися двері душової кабіни, вона не розлетиться на великі та гострі уламки, як дзеркало. Частинки легко та безпечно забираються віником або пилососом.

На підприємстві Glassbox можна замовити скло для квартир, готелів, спортивних комплексів, офісів та інших приміщень. Термін виготовлення – від двох тижнів залежно від обсягу роботи. Навіть якщо у вас розбилася задня стінка душової кабіни, ми швидко вирішимо цю проблему.