Сантех-Скло

Чому розбилося скло у душовій кабіні?

GlassBox

Чому розбилося скло у душовій кабіні

У представлених до продажу душових кабінах, найбільш поширені матеріали двох видів – це елементи із загартованого скла і виготовлені з пластику (акрилового оргскла).
Можливий тільки варіант деталей з листового триплексу або покриття, ламінація захисною протиосколковою плівкою.

Причини, через які скло може розбитися:

1) Неправильний монтаж скла душової кабіни

Під цим ховаються нюанси поводження із загартованим склом під час монтажу. Як той випадок, що скло одразу не розсипалося в руках низькокваліфікованого монтажника – сусіда, знайомого та інше.
Через некоректний монтаж можуть бути непомітні на око пошкодження торця скла, або прямий контакт металевих деталей з торцем скла під навантаженням (болт з різьбленням на ролику при провисанні дверей дає навантаження на торець отвору, це призведе до руйнування скла в один прекрасний момент).
Одна справа замінити зіпсований ролик або ущільнювач, поламану ручку, а інша справа встановити і підключити всю кабіну.

Найкраще довірте це професіоналам.

2) Низька якість флоат-скла

Якісні показники скла маркуються від вищого М0, М1 і т.д. за спадаючою. Ці цифри показують допустиму норму домішок та бульбашок у вихідному склі. Як випливає з теми цієї статті, кількість цих домішок, особливо металеві частки домішок сульфіду нікелю викликають збільшення їх обсягу на 3% при остиганні скла після гарту, що у свою чергу викликають локальні напруження в склі, що негативно позначається на стійкості до його руйнування.

Наше підприємство користується лише найвищими сортами скла.

3) Низька якість обробки скла

Недостатньо якісне шліфування отворів і торців скла зазвичай призводить до руйнування скла відразу після загартування. Можливо трапляються випадки з потраплянням у продаж зовні цілого скла, але з посередньою обробкою.

Випадки “перекаленого скла”, матеріалу виконаного без дотримання техпроцесу практично недоведені. Повернути гроші, особливо після кількох років експлуатації, навряд чи вийде з тієї ж причини.
Скло яке не пройшло правильний температурний режим, може самостійно зруйнуватися, це частіше трапляється прямо на виробництві, так як скло розсипається протягом декількох годин і відразу ж вступає в переробку.

Ми дотримуємося якісних стандартів та маємо контроль вихідної продукції

4) Некоректне встановлення дверей та недостатній догляд за ними

Внаслідок неправильної установки та відсутності догляду за душовою кабіною, ролики виходять з ладу. Якщо періодично не очищати напрямні та не змащувати ролики, механізми роликів можуть іржавіти, покритися вапняним нальотом. Наліт накопичується і починає заважати вільному відчиненню дверей. Ця обставина призводить до заклинювання дверей, і якщо ви спробуєте докласти більше зусиль, ролик відірветься і ви пошкодите скло. Двері можуть злетіти з напрямних, що призведе до удару об кахельну підлогу з наслідками для скла дверей.

Будь ласка, дотримуйтесь правил догляду та своєчасно очищайте рухомі механізми.

6) Випадково розбили скло з необережності

Наприклад, це відбувається під час невеликого ремонту у ванній. Рекомендуємо до початку робіт краще витягти всі крихкі скляні елементи душової кабіни і перенести їх у безпечне місце.

7) Пошкодження скла під час транспортування

Випадки, коли скло ушкоджується при перевезенні не так вже й рідко трапляються. Якщо скло при отриманні пошкоджено і розсипалося, ви відразу це помітите, причин багато і в основному недбалість і не дотримання норм перевезення крихких предметів. Погані дороги, порушення упаковки теж грають не на нашу користь.
А що ви скажете, коли був сильний удар по склу, але скло залишилося цілим? У деяких випадках мікротріщини не будуть розвиватися у матеріалі скла і воно служитиме роками. В інших випадках мікротріщини дадуть про себе знати руйнуванням скла в будь-який момент.

Як самому замінити скло у душовій кабіні

Найчастіше встановлюються душові кабіни з розсувними дверима, тому ми розповімо про заміну скла на даному прикладі.
Найпоширеніші скляні безрамні двері при руйнуванні залишають гору осколків та ролики з ручкою. Тому акуратно змітіть уламки на совок, а те, що не вдалося змісти віником у безпечних рукавичках, зберіть вручну. Іноді рятує пилосос, так само він збере дрібний скляний пил.
Якщо скло знаходилося в металевій рамі, спочатку зніміть двері з кабіни та вийміть уламки розбитого скла з рами. Якщо скло розкололося, обов’язково приберіть усі уламки. Потім вийміть деталі фурнітури та зніміть силіконові ущільнювачі. Після цього можна переходити до встановлення нового скла.
Рекомендується виключити контакт цілого скла перед встановленням безпосередньо з кахельною підлогою, навіть якщо ви робите все гранично акуратно, скло під власною вагою може потрапити на маленьку тверду піщинку. Тому підстеліть на підлогу щось м’яке та нековзна (м’який килимок, дерев’яні бруски, плед, гумові підпірки) і поставити зняті двері на цю підстилку. Скло боїться торцевих ударів та навантажень, так що краще не ризикувати.
Встановіть ущільнювач на бічні та нижню грань скла та акуратно вставте скло у паз у профілі. Після того, як ви вставили нерухоме скло у профіль, вам необхідно закріпити його саморізами та кріпленням.

Які матеріали застосовуються в душових стеклах

У душових кабінах GlassBox використовується тільки загартоване скло і якщо раптом таке скло розбивається, то воно розсипається на дрібні уламки з тупими краями з мінімальним ризиком порізатися про тупе скло. Розбити загартоване скло досить складно, але все ж таки можливо.

Plastic

Оргскло в душовій

Основні переваги та недоліки

Пластикове оргскло не такий крихкий матеріал як справжнє скло і тому випадково не б’ється, але згодом більш виражено тьмяніє від подряпин та впливу побутової хімії, покривається розлученнями і може хіба що тріснути. Вироби із пластику мають дуже невелику вагу в порівнянні зі склом.

Ми не використовуємо оргскло у виробництві душових кабін

Скло звичайне

Tempered Glass

Загартоване скло

Основний матеріал для душових

Скляні двері зручніше у догляді, легко миються і не так сильно схильні до деградації від мікроподряпін на відміну від акрилових. Крім того, санітарні норми забороняють використання незахищених плівкою сирого скла у продукції сантехнічного призначення.

Triplex

Ламіноване скло

Переваги триплексу

Для надання особливих властивостей скляним елементам їх виготовляють із триплексу. Основною явною перевагою якого є підвищена безпека та захист від уламків. ми у своїй виробничій програмі використовуємо ламіноване загартоване скло за формулами 4+4 та 5+5.

Як замовити скло?

Просто зробіть це зараз практично будь-яке плоске скло доступне до замовлення на виробничому підприємстві GlassBox.

деньги
Оплатити замовлення
delivery
Доставка після виготовлення
Замеры
Виконати виміри скла
Связь
Зв'язатися з нами

Скільки коштує скло для душової кабіни?

Tinted glass

Тоноване скло

Скло сірого чи коричневого відтінків.

Досить часто зустрічається у душових кабінах. Для розрахунку вартості та замовлення подібного скла перейдіть за посиланням

Frosted glass

Матове скло

Як замовити матове скло?

Одне з найпоширеніших типів скла в душових кабінах і зазвичай розбивається з тих чи інших причин.

Tinted glass

Прозоре скло

Прозоре скло – легкість догляду?

Як правило, прозоре скло набагато легше очищається від нальоту, ніж матове, проте процедуру його чищення доводиться проводити частіше.

Hydrobox wall

Стінки в гідробокс

Забарвлені задні стінки

Типовим випадком розбиття скла в гідробоксах є руйнування скляних стінок із встановленим обладнанням на кшталт регуляторів струменя, включення підсвічування, розміщення поличок та іншого.